Menu

pobočka Kladno +420 724 647 951
pobočka Valdek +420 602 217 272

O nás

Společnost je členem skupiny ČNES.

Společnost AUTODRÁB, spol. s r. o. vznikla v roce 1993 a byla založena se 100% tuzemského kapitálu. Sídlo a jedna provozovna společnosti je v obci Braškov okres Kladno, druhý servis se nachází přímo v Kladně. Od počátku své činnosti se společnost specializuje na kompletní servisní práce, kvalitní opravy a montáže se zaměřením na automobilovou techniku, včetně využívání moderních prostředků špičkové autodiagnostiky při zajišťování oprav a instalací elektrických přístrojů resp. elektronických zařízení a systémů v automobilech.

Majitel společnosti AUTODRÁB, spol. s r.o. spolu se svými vedoucími provozů a mistry systematicky prosazuje a cílevědomě uplatňuje zásady a pravidla fungování systému managementu jakosti. Řízení společnosti je orientováno na bezpodmínečné zajišťování maximální spokojenosti zákazníků - a to nejen kvalitou poskytovaných opravárenských služeb, ale také jejich cenovou dostupností.

Aby byly trvale plněny požadavky a uspokojována přání zákazníků, nabízí AUTODRÁB celý komplex služeb, tj. vedle elektrikářských také automechanické, klempířské a lakýrnické práce. Poskytovány jsou také pozáruční i běžné opravy všech typů osobních motorových vozidel a speciální opravy i na užitkových a nákladních vozidlech.

AUTODRÁB je také oficiálním, podnikatelsky prosperujícím Bosch Car servisem a smluvním partnerem koncernu ThermoKing, Webasto, Ebersprächer a pojišťovny Allianz.

Svou činností orientovanou i na plnění očekávání zákazníka a dlouhodobě dosahovanými úspěšnými výsledky působí AUTODRÁB, spol. s r.o. v kladenském okrese a Středočeském kraji a nejen v těchto lokalitách, jako významné servisní a diagnostické středisko komplexních opravárenských služeb automobilů.